Magnet

EBAT ÖZELLİKLER
46*67 cm 40 mikron-4 renkli-parlak selefon-OVAL KESİM-1000 adet
46*67 cm 40 mikron-4 renkli-parlak selefon-ÖZEL KESİM-1000 adet
48*68 cm 60 mikron-4 renkli-parlak selefon-ÖZEL KESİM
48*68 cm 60 mikron-4 renkli-parlak selefon-OVAL KESİM
48*68 cm 60 mikron-4 renkli-LENS selefonlu-ÖZEL KESİM

MAGNET

Magnet mıknatıs özelliği sayesinde özellikle doğalgaz kombileri, buzdolapları ve diğer demir yüzeylere yapışan bir reklam aracıdır. Özellikle hizmet sektöründe kullanılan reklam yöntemlerinden biri olan magnet, firmanızın ismini daima müşterinin gözünün önünde olmasını sağlar. Firmanızın bilgilerini taşıyan ve size ulaşılmasını kolaylaştıran bu dijital magnet örnekleri sayesinde ihtiyaç anında başvurulan ilk isim olmanız, rekabette öne geçmenizi sağlar.

Özellikle dönerciler, kebapçılar, Sucular, pizzacılar fast food lokantaları ve gıda üzerine faaliyet yürüten diğer firmalar için işyerlerine ve evlere girmenin, reklam yapmanın en pratik ve etkili yollarından olan magnetler, tasarımları ile dikkat çekmek zorundadırlar. Dijital magnet örnekleri incelenirse en dikkat çekici magnet tasarımlarının dikkat çekici renklere sahip olanlar oldukları görülür. Firmanızla özdeşleşen bir renk varsa onu kullanabilirsiniz. Bu yolla akılda kalıcılığı pekiştirmiş olursunuz.

Bizde Matbaatik firması olarak taleplere bağlı olarak ürün ve hizmet kalitesinin daima yüksek olması, standart ve özgün tasarım ürünlerimizle, en doğru teknik detay çözümlerimizle ve asla ödün vermediğimiz kalite anlayışımızla hizmet sunmak firma felsefemizi oluşturmuştur.Bu durum bize sizlerin memnuniyeti olarak geri dönüş sağlamıştır.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

Katalog

Katalog

Dergi

Dergi

Amerikan Servis

Amerikan Servis

Cepli Dosya

Cepli Dosya

Davetiye

Davetiye

Çıkartma Etiket

Çıkartma Etiket

Promosyon Ürünleri

Promosyon Ürünleri

Teklif Al