Antetli Kağıt

ANTETLİ

15*21--A5

80 gr.1.hamur-tek yön-4 renkli baskı

21*30--A4

80 gr.1.hamur-tek yön-4 renkli baskı

ANTETLİ KAĞIT

Antetli kağıların iş dünyasında yeri çok önemlidir. Günümüz iş dünyasında kurulan şirketlerin sayısının gün geçtikçe artmasının yanında bu şirketler arasından rekabet de hızlıca büyüyor. İş şirketler arasındaki rekabete geldiğinde bir çok farklı alan gündeme gelse de tabiki ön plana çıkan konulardan biri kurumsallıktır. Vermiş olduğunuz hizmet ne kadar kaliteli olursa olsun müşteriyi size çeken kalıcı olmasığını sağlayan şey kurumsallıktır. Yani kullandığınız ürünler ve kendinizi ifade etme biçiminizdir.

Antetli kağıtlar, firmanızın markası kadar önemlidir. Neden dmi ? Çünkü antetli kağıtlar firmanızı temsil eder ve firmanız hakkında ilk izlenimi oluşturur. Firmanızın logosunu ve isminizi taşıyan ürünlerin farklı, kalitesi, size özgü olması müşteride güven hissi uyandırır. Antetli kağıtlar aynı zamanda firmanızın reklamını yapar.

Bizde Matbaatik firması olarak taleplere bağlı olarak ürün ve hizmet kalitesinin daima yüksek olması, standart ve özgün tasarım ürünlerimizle, en doğru teknik detay çözümlerimizle ve asla ödün vermediğimiz kalite anlayışımızla hizmet sunmak firma felsefemizi oluşturmuştur.Bu durum bize sizlerin memnuniyeti olarak geri dönüş sağlamıştır.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

Kartvizit

Kartvizit

Broşür

Broşür

El ilanı / Afiş

El ilanı / Afiş

Karton Çanta

Karton Çanta

İnsert

İnsert

Zarf

Zarf

Bloknot

Bloknot

Makbuz

Makbuz

Takvim

Takvim

Teklif Al